1e jaars vakken P4

Dit is een overzicht samengesteld door klas 1GA1. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.


Nederlands – Maart Veldman  mveldman@glu.nl

  • krant  OF  magazine (glossy)  OF  audio tour
  • studiemeter eindtoets   HERKANSING a.s. WOENSDAG tussen 12 en half 2 (kan thuis) 20 juni

Engels – Merijn Pel mpel@glu.nl

  • magazine of website

Rekenen – Emiel Kaarsbaan ekaarsbaan@glu.nl

  • eindtoets  A.s. DONDERDAG!!! 21 juni

  • rekenblokken afmaken (oefening)


AMV – Dick Wories  dwories@glu.nl

  • achtief meedoen in de les  + LOGBOEK +VERSLAG RECHTBANK & Fort v. democratie


3D  – Chrisjan Peterse  cpeterse@glu.nl

  • sprites en screenshot

  • de kamer modelleren (van visualiseren P3)

  • Portfolio waardig eindresultaat maken + inleveren t/m 29 juni!!


Simulatie – Arnoud Telkamp  atelkamp@glu.nl

  • game design document maken

  • kleine opdrachten (concept in 10 min.) (3 thema’s concepten)

  • prototype voor extra punten

  • Deadline (waarschijnlijk) 19 juni!!!!


(Voortgezet) Scripting – Pim Rats prats@glu.nl

  • tank game maken + extra dingen a.d. hamd van 29 pag. reader

  • voltooien reader = 5.  er moeten extra dingen bij.


Software bouwen  – Rubin de Bruin rbruin@glu.nl

  • prototype of animatie volgens agile methode.

  • Aantekeningen = 50% cijfer

  • toets (?)


Kunst kijken – Fenna van den Berg  fberg@glu.nl

  • Elke week opdrachten maken.


Visualiseren  – Miriam Reutelingsperger  mreutelingsperger@glu.nl

  • 3 voorwerpen naar keuze in 3 game stijlen. (1x in illustrator)

  • oefenopdracht in illustrator (bonuspunten)

  • eindopdracht stadsaanzicht

  • Eén opdracht moet in illustrator!


Project Flashgame


Een gedachte over “1e jaars vakken P4

  1. Wat slim Chrisjan, om zo simpel even alle vakken en in te leveren opdrachten op een rijtje te zetten. Alle SLB-ers voor alle klassen zoiets aanmaken?

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s